Ios ve Android Uyumlu

Esn Mobil Servis

Satış ve servis işlemlerinizi mobil cihazlardan yönetin Demo Talebi Özellikler Kayıtlarınızı hızlı ve online şekilde rahatlıkla girebilirsiniz

Çalışma Şekli

Esn Mobil Crm uygulaması ios ve android uyumlu telefon veya tabletlerde kullanılabilmektedir. Hemen hemen tüm cihazları sorunsuz şekilde desteklemektedir. Merkezde kayıt altına alınan satış ve servis işlemlerinin sahada online olarak görüntülenmesini sağlamaktadır. Bunun yanında pazarlama ve satış ekibinin sahada aktivite, teklif ve sipariş girmesine olanak sağlamaktadır. Bunun yanında stok takibi yapan firmalar için stok bakiyesi ve stok hareketleri görüntülenebilmektedir.

Girilen veriler anında online olarak database üzerine işlenmektedir. Yine merkezde girilen datalar anlık olarak mobil uygulama üzerinde görüntülenebilmektedir.

Genel Özellikler

Esn Mobil Crm kullanmanız için başlıca sebepleri şu şekilde sıralayabiliriz

Online Kullanım

Esn Mobil Servis ve Crm Programında tüm işlemler online olarak anlık yapılmaktadır. Bu nedenle girilen bilgilerin sisteme veya kullanılan cihaza geç düşmesi veya görülmemesi gibi bir sorun ile karşılaşılmamaktadır. Sahada girilen bilgi merkezde, merkezde girilen bilgi sahada anlık görülebilmektedir..

Bildirim(Push Notification)

Merkezde Servis programı kullanan kullanıcı için Servis Ekip Takip ekranında personelin üzerinde bulunan işleri ve bulunduğu konumu görülebilir, yeni Servis Yönlendirmesi yapılabilmektedir. Servis yönlendirmesi yapıldığı anda sahada bulunan kullanıcının telefon yada tabletine anlık bildirim gönderilmektedir.

Dijital İmza

Yapılan servis işlemi, Teklif yada sipariş işlemi neticesinde oluşturulan form üzerine telefon veya tablet ekranı üzerinden alınan imza eklenerek oluşturulan servis teklif ve sipariş formu pdf belgesi olarak indirilerek müşteriye mail atılabilmektedir. Böylece kağıt olarak kullanılan formlar tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

Fotoğraf ve Video

Genelde yapılan servis neticesinde yapılan servise ait fotoğraflar cep telefonu yada tablet vasıtasıyla servis fişine eklenebilmektedir. Eklenen fotoğraf anlık olarak kameradan çekilerek veya galeriden seçilerek eklenebilmektedir. Eklenen resimler anlık merkezden görüntülenebilmektedir. Montaj sonrası, cihazda bulunan arızanın anlık tespiti gibi konularda yoğunlukla kullanılabilmektedir.

Barkod

Genelde servis hizmeti veren firmaların servis ve stok işlemlerinde kullanabilmektedir. Cihaz üzerine önceden oluşturulan barkod telefon yada tablet üzerinden okutularak servis kaydı açılabilir, daha önce yapılan teknik servis geçmişi görüntülenebilmektedir. Ayrıca mobil olarak yapılan stok ve depo işlemlerinde kamera kullanılarak depo giriş çıkışı yapılabilmektedir. İsteyen firmalar cep telefonu yada tablete bluetooth bağlantısı ile barkod okuyucu entegre ederek kamera özelliğinin yetersiz olduğu durumlarda ayrıca cihaz kullanılabilmektedir.

Form Oluşturma

Genelde sahada yapılan işlemler neticesinde form kullanan firmalar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Öncelikle teknik servis işlemi sonrasında form dolduran ve müşteriye imzalatan teknisyenin yaptığı işlem tamamen cep telefonu veya tablet üzerinden yapılarak müşteri imzası ekrandan alındıktan sonra servis formu pdf olarak müşteriye mail gönderilebilmektedir. Kağıt işlemleri tamamen ortadan kalkmaktadır. Ayrıca sıcak satış yapan ve sipariş formu oluşturan firmalar satış işlemlerinde rahatlıkla kullanabilmektedir.

İşlem Geçmişi

Sahada aktif olarak yapılan işlemlerin yanında geçmişe dönük girilen bilgiler rahatlıkla sorgulanabilmektedir. Müşteriye ait bilgiler, müşteride bulunan cihazın Servis Geçmişi, müşteri ile yapılan Görüşme (Aktivite) Geçmişi, verilen teklifler, alınan siparişler, kesilen faturalar ve cari hesap ekstresi anlık olarak görüntülenebilmektedir.

Interactive

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Molestiae.

Sıkça Sorulan Sorular

Esn Mobil Crm uygulaması hakkında sıkça sorulan soruları sizin için seçtik.