Pompa Sektörü

Pompa Teklifleri

Hazırlanacak olan teklifler üç farklı kategoride hazırlanabilmektedir. Pompa satış, yedek parça ve işçilik gibi kategorilere ayrılabilmektedir. Pompa tekliflerinde resimli ve teknik özellikli teklifler hazırlanabilmekte ve kullanıcıya hız kazandırmaktadır. Açılan pompa ürün kartlarına bir sefera mahsus teknik özellikler ve resim eklenerek teklifte kullanılabilmektedir.

Servis İşlemleri

Açılan müşteri kartlarının ardından servis departmanı için cihazların bilgileride önem arz etmektedir. Pompanın marka, model, seri numara, üretim tarihi, satış tarihi gibi bilgileri pompa kartı olarak tanımlanabilir. Ardından müşteriye verilen servis işlemi açılan pompa kartı seçilerek rahatlıkla takip edilebilir. Bunun yanında gelen servis talepleri rahatlıkla açılarak Ekip Takip ekranı ile ekiplere yönlendirilebilir.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Siparişler

Müşteri ve tedarikçilerden alınan yada verilen teklifler True Crm üzerinde sevkiyat takip ekranı ile rahatlıkla takip edilebilir. Yurt içi ve yurt dışından alınan siparişler sisteme girilerek sevkiyat takibi yapılabilir. Ayrıca ithalat yapan firmalar için yurt dışındaki tedarikçilere verilen siparişler takip edilebilir.